1st October 5:26pm (GMT-5)

Yesterday Scores

F 30/09 23:44 Sao Paulo+ 6-2 Gremio+ ( Pred )
F 30/09 23:14 AGRO 4-2 PHY ( Pred )
F 30/09 22:39 AGRO 2-2 PHIL ( Pred )
F 30/09 22:29 Flame+ 2-5 Sunrise+ ( Pred )
F 30/09 22:11 Viper+ 2-2 Indigo+ ( Pred )
F 30/09 22:03 JOURN 2-5 PHY ( Pred )
F 30/09 22:00 Dachniki 5-6 Diavoly ( Pred )
F 30/09 22:00 Mexico 3-0 Guatemala [3-0] ( Pred H2H )
F 30/09 21:35 Drozdy 6-6 Svyatye ( Pred )
F 30/09 21:33 Indigo+ 2-2 Flame+ ( Pred )
F 30/09 21:15 Soroki 6-4 Dachniki ( Pred )
F 30/09 21:00 Nepal + 9-5 Bhutan + ( Pred )
F 30/09 20:45 Diavoly 8-5 Drozdy ( Pred )
F 30/09 20:20 Soroki 5-4 Svyatye ( Pred )
F 30/09 20:15 Sunrise+ 5-1 Indigo+ ( Pred )
F 30/09 20:06 Tijuana 4 2-1 Juarez 1 [1-1] ( Pred H2H )
F 30/09 19:55 Drozdy 8-5 Dachniki ( Pred )
F 30/09 19:46 JOURN 1-4 AGRO ( Pred )
F 30/09 19:44 Galaxy+ 5-2 Toronto+ ( Pred )
F 30/09 19:30 Diavoly 4-7 Svyatye ( Pred )
F 30/09 19:05 ENGIN 1-0 PSY ( Pred )
F 30/09 19:01 Drozdy 5-6 Soroki ( Pred )
F 30/09 19:00 Tombense 1 1-0 Criciuma 1 5 [1-0] ( Pred H2H )
F 30/09 18:45 Svyatye 2-4 Dachniki ( Pred )
F 30/09 18:32 DES 0-5 MECH ( Pred )
F 30/09 17:55 China + 9-6 Japan + ( Pred )
F 30/09 17:07 Zenit+ 10-8 Ajax+ ( Pred )
F 30/09 16:59 Inter+ 3-7 Real+ ( Pred )
F 30/09 16:28 Zenit+ 4-4 Spartak+ ( Pred )
F 30/09 16:10 Kambrijcy 6-5 Drakony ( Pred )
F 30/09 16:10 Inter+ 6-5 Juventus+ ( Pred )
F 30/09 16:06 ENGIN 3-1 MECH ( Pred )
F 30/09 15:50 Yastreby 7-1 Skaligery ( Pred )
F 30/09 15:47 Ajax+ 4-8 Spartak+ ( Pred )
F 30/09 15:45 Deuz 5 2-3 Oasis 1 7 [1-1] ( Pred )
F 30/09 15:30 Eibar 2 0-1 Elche 2 [0-1] ( Pred H2H )
F 30/09 15:25 Shakery 6-7 Kambrijcy ( Pred )
F 30/09 15:15 Valletta 1 1-3 Gzira United 2 [1-1] ( Pred H2H )
F 30/09 15:05 Drakony 4-1 Yastreby ( Pred )
F 30/09 15:02 Juventus+ 5-8 Real+ ( Pred )
F 30/09 15:00 P.A.O.K. 3 1-2 Krasnodar 2 [0-0] ( Pred H2H )
F (P) 30/09 15:00 SPAL 4 0-0 Bari 2 [0-0] ( Pred H2H )
F (ET) 30/09 15:00 Belye Rozy 1 7-3 Ryjie Lisy ( Pred )
F 30/09 14:55 MECH 3-2 PSY ( Pred )
F 30/09 14:55 Aylesbury Utd 4-2 Wantage Town [1-1] ( Pred )
F 30/09 14:45 Shakery 7-7 Skaligery ( Pred )
F 30/09 14:45 Romford 1 1-0 Basildon United 3 [0-0] ( Pred )
F 30/09 14:45 Lazio 7 1-4 Atalanta 2 [0-3] ( Pred H2H )
F 30/09 14:45 Everton 4-1 West Ham United [1-0] ( Pred H2H )
F 30/09 14:30 Castilleja 2 0-2 Coria CF 1 2 [0-1] ( Pred H2H )
F 30/09 14:30 Araucaria 4 2-1 Rolandia EC 2 [0-1] ( Pred )
F 30/09 14:30 Byasen U19 3 0-2 Kolstad U19 2 [0-0] ( Pred )
F 30/09 14:30 Muleno 2 1-2 Real Murcia [1-2] ( Pred H2H )
F 30/09 14:30 Ranheim U19 2 6-1 Orkla U19 3 [6-0] ( Pred )
F 30/09 14:25 Yastreby 6-5 Kambrijcy ( Pred )
F 30/09 14:25 Willand Rovers 2 0-5 Totton 1 [0-2] ( Pred )
F 30/09 14:05 Tropezon 6-1 EMD Santillana 1 [3-1] ( Pred H2H )
F 30/09 14:00 CD Miajadas 2 0-6 Merida 1 [0-2] ( Pred H2H )
F 30/09 14:00 Al Ahly Cairo 2-1 Tersana 1 [2-1] ( Pred H2H )
F 30/09 14:00 Strindheim U19 5-1 Verdal U19 [2-1] ( Pred )
F 30/09 14:00 Burnley 0-3 Manchester City 2 [0-1] ( Pred H2H )
F 30/09 14:00 Bourges 18 1 1 0-1 Le Puy 1 [0-1] ( Pred )
F (ET) 30/09 14:00 Zelenye Berety 4-2 Ryjie Lisy ( Pred )
F 30/09 14:00 Don Benito 2 2-1 CP Cacereno [1-1] ( Pred H2H )
F 30/09 14:00 Olimpija Ljubljana 1-0 Gorica [1-0] ( Pred H2H )
F 30/09 14:00 Zug 1 4 2-2 FC Schotz 2 [0-1] ( Pred )
F 30/09 14:00 Wydad Casablanca 4-1 OC Safi [2-0] ( Pred H2H )
F 30/09 13:57 BIZ 3-1 CHEMIST ( Pred )
F 30/09 13:54 Drakony 1-5 Skaligery ( Pred )
F 30/09 13:35 Yastreby 8-5 Shakery ( Pred )
F 30/09 13:30 Ateitis 4-4 Vidzgiris 4 [4-0] ( Pred )
F 30/09 13:30 Puertollano 5 2-2 Toledo 4 [0-2] ( Pred H2H )
F 30/09 13:30 SC Imst 3-2 Reichenau [1-0] ( Pred H2H )
F 30/09 13:25 Vilafranca 1 0-4 Badalona 1 [0-1] ( Pred H2H )
F 30/09 13:25 ARCH 1-3 POLICY ( Pred )
F 30/09 13:10 TPK 1 4-2 EuPa 2 [1-1] ( Pred )
F 30/09 13:00 Real Ávila CF 3-0 Talavera 1 1 [1-0] ( Pred )
F 30/09 13:00 Arandina 1-0 Cristo Atletico 1 [0-0] ( Pred H2H )
F (ET) 30/09 13:00 Tishreen 1 5 4-2 Al Wakrah 5 [1-0] ( Pred )
F 30/09 13:00 Helsingor 0-2 HB Koge 3 [0-1] ( Pred H2H )
F 30/09 13:00 Kolding IF 4 0-4 Silkeborg [0-2] ( Pred H2H )
F 30/09 13:00 GKS Belchatow 3 1-3 LKS Lodz 2 [1-3] ( Pred H2H )
F 30/09 13:00 Huesca 1 0-0 Atletico Madrid [0-0] ( Pred H2H )
F 30/09 13:00 Schwaz 2 1-3 VfB Hohenems 6 [1-3] ( Pred H2H )
F (ET) 30/09 13:00 Zelenye Berety 2-2 Belye Rozy ( Pred )
F 30/09 13:00 Austria Salzburg 3 1-0 ANIF 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 30/09 12:55 Emmen